Wróżka SMS

W dzisiejszych czasach żyjemy coraz szybciej. Chcemy mieć również natychmiastowy dostęp do wszelkich źródeł i informacji. Wychodząc temu naprzeciw, wprowadziliśmy ofertę wróżby SMS. Wróżka na SMS, to rozwiązanie idealne dla wszystkich zabieganych oraz oczekujących porady w każdych warunkach. Wróżba SMS dostępna będzie po maksymalnie kilku minutach od wysłania wiadomości SMS.

Czekasz w kolejce do rozmowy o pracę? U lekarza? Chcesz zapytać o miłość? Teraz możesz skorzystać z porad naszych wiarygodnych wróżek na wyciągnięcie ręki. Od dziś dobra wróżka SMS jest wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz i zapewnia szybki kontakt. Wróża online jest zawsze obok Ciebie.

Jak skorzystać z porady wróżki SMS?

W celu skorzystania z porady należy kliknąć przycisk Napisz SMS. Przycisk ten automatycznie na telefonach z androidem lub iOS przeniesie do aplikacji do wysyłania wiadomości wraz z prawidłowym wypełnieniem wiadomości. W tym przypadku do wiadomości wystarczy dodać konkretne pytania oraz datę urodzenia.

Można również wysłać wiadomość w standardowy sposób, wysyłając wiadomość na nasz numer o treści EZOL.(numer eksperta) + treść pytania wraz z datą urodzenia na numer 7336.
Podany przedrostek służy do przekierowania wiadomości do wybranego eksperta, w kolejnych wiadomościach można kontynuować konsultację całkowicie swobodnie.

Ile kosztują wróżby SMS?

Usługa wróżek SMS skierowana jest głównie do konkretnych pytań, które można zadać w prosty sposób. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ w prostych konsultacjach ponosi się zdecydowanie mniejszy koszt usługi w porównaniu ze standardową rozmową przez telefon.

Koszt wysłania wiadomości tekstowej to zaledwie 3,69 zł, a opłata pobierana jest wyłącznie za wiadomości wychodzące. Oznacza to, że już od kilku złotych możemy otrzymać profesjonalne wsparcie i odpowiedź na dręczące pytanie.

Nasze wróżki - Cena 4,92 zł za minutę połączenia i 3,69 zł SMS

Wróżka Agnieszka

Wróżka Agnieszka

Mój dar ujawnił się w wieku 16 lat, kiedy zobaczyłam niebezpieczeństwo czekające na mojego ojca. Niestety w tamtym czasie uznałam to za wybryk swojej wyobraźni i nie uchroniłam go. Od tego czasu powiedziałam sobie, że będę pomagać wszystkim przy użyciu mego daru i nieustannie rozwijam się w tej materii. Pracuję z kartami tarota oraz wahadełkiem.

Kategorie: Zdrowie, Uczucia i Wsparcie duchowe

0
Udzielonych porad

Numer telefonu 703702880 nr wewnętrzny 11

SMS o treści EZL.1(pytanie i data urodzenia) na numer 73313

Wróżka Emilia

Wróżka Emilia

Od ponad 10 lat pomagam wrócić zagubionym na właściwe tory. Specjalizuję się głównie w relacjach międzyludzkich, emocjach i miłości. W swojej pracy używam Tarota, Numerologii oraz Run. Jeśli masz problem z własnymi emocjami, bądź nie wiesz, czy dana osoba jest Ci pisana, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Trafnie łącze ze sobą wiedzę z zakresu ezoteryki, astrologii i psychologii. W sprawach miłosnych pomagają mi karty cygańskie.

Kategorie: Emocje, Uczucia i Miłość

0
Udzielonych porad

Numer telefonu 703702880 nr wewnętrzny 12

SMS o treści EZL.2(pytanie i data urodzenia) na numer 73313

Wróżka Agis

Wróżka Agis

W swojej codziennej pracy pracuję z energią w celu przywrócenia w życiu moich podopiecznych spokoju i harmonii. Wspieram osoby pogrążone w smutku, bólu, lęku i depresji. Pracuję z tarotem, wahadełkiem oraz runami. Wykonuję oczyszczanie energetyczne. Wspieram słabe i zablokowane czakry oraz wykonuję ich synchronizację. Pomagam również w klątwach i urokach. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują mojej pomocy do konsultacji.

Kategorie: Problmy emocjonalne, Samopoczucie  i Rozwój duchowy

0
Udzielonych porad

Numer telefonu 703702880 nr wewnętrzny 13

SMS o treści EZL.3(pytanie i data urodzenia) na numer 73313

Wróżka Kluaida

Wróżka Klaudia

Życie codzienne pełne jest wielu obaw i zmartwień, zwłaszcza, jeśli chodzi o sferę finansową i zdrowotną. Zostałam obdarowana intuicją, która podpowiada mi wiele rzeczy, ale zawsze precyzuję przeczucia kartami Tarota. Zawsze dokonuję analizy holistycznej, by podpowiedzieć swoim klientom nie tylko rozwiązania, lecz źródła obecnych problemów. Takie podejście pozwoli im rozwiązywać swoje problemy na stałe, ponieważ historia lubi się powtarzać.

Kategorie: Finsnase i zdrowie

0
Udzielonych porad

Numer telefonu 703702880 nr wewnętrzny 14

SMS o treści EZL.4(pytanie i data urodzenia) na numer 73313

Wróżka Lena

Wróżka Lena

Jeśli szukasz czegoś więcej od zwykłej, płytkiej porady, to zapraszam do skorzystania z moich usług. Pomagam wziąć sprawy w swoje ręce i przywrócić równowagę w Twoim życiu. Zajmuję się białą magią, numerologią, tarotem oraz interpretacją snów. Na podstawie daty urodzenia przy użyciu numerologii i kart Tarota przygotowuję indywidualne horoskopy.

Kategorie: Problemy emocjonalne, Uczucia, Zdrowie i Wsparcie duchowe

0
Udzielonych porad

Numer telefonu 703702880 nr wewnętrzny 15

SMS o treści EZL.5(pytanie i data urodzenia) na numer 73313

Zalety porad ezoterycznych online

Świat nieustannie się zmienia, nowe technologie to wiele zagrożeń oraz szans dla cywilizacji. Życie staje się coraz szybsze, wróża online wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego człowieka. Wróżby online dostępne są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu niezależnie od świąt. W celu otrzymania profesjonalnej porady wystarczy tylko telefon komórkowy. Wysyłając wiadomość/dzwoniąc na nasz numer o podwyższonej opłacie, płacisz tylko i wyłącznie za poświęcony przez wróżkę czas. Nie pobieramy dodatkowych opłat i jesteśmy zdecydowanie tańsi od wróżek pojawiających się w telewizyjnych programach. U nas w cenie usługi nie wliczamy drogich sekund antenowych. Jest to rozwiązanie przystępne cenowo i dostępne dla wszystkich. Wysyłając SMS, możesz uzyskać poradę już za 3,69 zł brutto.

Każda wróżka online wyposażona jest w niezbędne do świadczenia usług rekwizyty. Konkretne informacje znajdują się na poszczególnych profilach, jednak najczęściej są to karty anielskie, tarota oraz cygańskie. Kilka naszych wróżek pracuje dodatkowo z wahadełkami oraz runami.

Przy prostych pytaniach do wróżki SMS wystarczy tylko data urodzenia i konkretne pytanie. Bardziej skomplikowane sprawy wymagają kontaktu telefonicznego. Skorzystaj z naszych usługi już dziś i poznaj wygodę korzystania z internetowych wróżek.